Tapicer

Kurs

1 - Tapicer

Tapicer

Czas trwania kursu 2 lata

Kwalifikacja:  DRM.05 – Wykonywanie wyrobów tapicerowanych

Po ukończeniu KKZ (Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy) kursant otrzymuje Zaświadczenie ukończenia kwalifikacyjnego kursu zawodowego wydane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Po skończonym kursie istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie przeprowadzanego przez OKE i otrzymania świadectwa potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie Tapicer.

Lubisz majsterkować? Lubisz pracę z drewnem i materiałami? Chciałbyś nauczyć się tapicerowania?
Zapraszamy na darmowe  Kursy Kwalifikacji Zawodowej w zawodzie Tapicer.

Na kursie poznasz - tajniki obróbki drewna i tworzyw drzewnych, sposoby wykończenia powierzchni, metody budowania konstrukcji mebli tapicerowanych. A może zainteresują Cię style w meblarstwie i renowacja starych mebli? Oferujemy zajęcia praktyczne i teoretyczne. Możesz poznać pracę z narzędziami stosowanymi przez hobbystów oraz przez profesjonalistów.

Część teoretyczna:

Część praktyczna

Zajęcia praktyczne składają się z trzech części:

Możesz podjąć zatrudnienie w:

Do zadań tapicera należy:

PRZEDMIOTY REALIZOWANE W CYKLU NAUKI :

Zobacz inne kursy

Kurs - Krawiec

Krawiec

Kurs

Chcesz nauczyć się obsługi maszyny do szycia, projektować własne ubrania, nabyć umiejętności skracania, szycia i wielu innych – ten kurs jest dla Ciebie. Wykonuje samodzielnie prace polegające na szyciu odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej z wszelkiego rodzaju materiałów odzieżowych, w tym ze skór licowych i materiałów licopodobnych.  Krawiec wykonuje czynności szycia przy produkcji innej niż odzież np. tapicerka mebli lub samochodowa, a także dekoracyjna (firmany, zasłony itp.)

Kurs - Stolarz

Stolarz

Kurs

Lubisz majsterkować? Lubisz pracę z drewnem? Chciałbyś nauczyć się tapicerowania? Zapraszamy na darmowe  Kursy Kwalifikacji Zawodowej w zawodzie stolarz.

Kurs - Przetwórca mięsa

Przetwórca mięsa

Kurs

Osoby kształcące się w zawodzie przetwórca mięsa uczą się przygotowywania i przerobu mięsa i podrobów na wędliny, wędzonki i wyroby wędliniarskie zgodnie z wymogami procesu technologicznego. Zdobywają umiejętności technicznego doboru maszyn i urządzeń stosowanych w przetwórstwie mięsa.